Stella Village Seaside Hotel ****

  • Home
  • Hotel
  • Stella Village Seaside Hotel ****
Cena za osobu od: 1 390 Kč
  • Aquapark
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

4* Hotel Stella Village se nachází pouhých 10 m od soukromé pláže v Analipsi v Hersonissosu a nabízí venkovní bazény, tenisové kurty, dětský klub, velký aquapark s tobogány, brouzdalištěm, kruhovými tobogány, vodními věžemi a různými stanovišti pro děti, bohatý animační program pro děti i dospělé až do pozdních nočních hodin.

Prostorné a světlé pokoje v Stella Village mají zařízený balkon s výhledem do zahrad. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, lednicí a klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem a balkon nebo terasu.

Bufetová restaurace podává maso, ryby a vegetariánská jídla. Každý týden jsou pořádány speciální tematické večery. Káva, občerstvení, drinky a nápoje jsou poskytovány ve 2 barech u bazénu, kde večer hraje také hudba. Další bary najdete v aquaparku v kterých si můžete osvěžit ale i občerstvit různými pokrmy jako je gyros, hranolky, ovocné i zeleninové saláty, sladké dezerty a zmrzlinou.

Centrum města Hersonissos je vzdálené 5 km od hotelu u kterých je lemovaná cesta množstvím obchodů, barů a restaurací. Nedaleko od resortu se nachází místo kde volně žijí želvy. Můžete si objednat výlet do různých míst na ostrově jako je archeologická oblast Knossos, krásné pláže na ostrově nebo si objednat auto či skútr.

1 dítě do 12 let ZDARMA.

Průměrná cena v měsíce

DubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopad
1 590 Kč1 890 Kč2 390 Kč3 190 Kč3 190 Kč2 290 Kč1 690 Kč1 390 Kč