Stella Palace Aqua Park Resort *****

  • Home
  • Hotel
  • Stella Palace Aqua Park Resort *****
Cena za osobu od: 1 890 Kč
  • Aquapark
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

5* Resort Stella Palace se nachází na soukromé pláží Analipsi v Hersonissosu a nabízí venkovní bazény, velký aquapark s tobogány, brouzdalištěm, kruhovými tobogány, vodními věžemi a různými stanovišti pro děti, tenisové kurty, bohatý animační program pro děti i dospělé až do pozdních nočních hodin, lázně s množstvím různých masáží, aromaterapeutických procedur a tělových peelingů.

Elegantní a luxusní pokoje a apartmány v krétském stylu jsou plně vybavené veškerým zařízením pro strávení ideální dovolené. Pokoje jsou vybavené klimatizaci, televizí, mini lednicí, Wi-Fi, koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem, terasou nebo balkónem.

V all inclusive restauraci podávají mezinárodní a středomořské pokrmy formou bufetu s tematickými večery. V resortu se nachází mexická, krétská i asijská restaurace a několik barů jako jsou bary v aquaparku, bar u hlavní restaurace a nebo bar u bazénu v kterých se podává množství alkoholických a nealkoholických drinků a nápojů a občerstvení jako je gyros, ovocní saláty, pizza a mnoho dalších chutných pokrmů.

Centrum města Hersonissos je vzdálené 5 km od hotelu u kterých je lemovaná cesta množstvím obchodů, barů a restaurací. Nedaleko od resortu se nachází místo kde volně žijí želvy.

1 dítě do 12 let se slevou 75%.

Průměrná cena v měsíce

DubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopad
1 990 Kč2 690 Kč3 590 Kč4 690 Kč4 990 Kč3 290 Kč2 490 Kč1 890 Kč