Almyros Beach Resort & Spa *****

  • Home
  • Hotel
  • Almyros Beach Resort & Spa *****
Cena za osobu od: 2 290 Kč
  • Aquapark
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Almyros Beach Resort & Spa je nově postavený (2019) 5* hotel u pláže, který zahrnuje pokoje ve 12 budovách pojmenovaných po 12 řeckých bohech. Jedná se o moderní All Inclusive & Ultra All Inclusive rodinný hotel postavený na jedinečném místě před písečnou pláží Almyros na severním pobřeží s krásným západem slunce na ostrově. 

Nachází se 42 km od mezinárodního letiště Kapodistrias a jen 2 km od Acharavi, města, kde najdete obchody, bary, restaurace a supermarkety. 

V hlavní budově se nachází bar s hlavní restaurací, kde se podávají snídaně, obědy a večeře. V 1 patře najdete Spa & Fitness a 2 dětské minikluby. Na střeše se nachází restaurace s barem, kde si můžete vychutnat jídlo s koktejlem při západu slunce. 

Pro děti jsou k dispozici 3 tobogány, dětský bazén, hřiště a animační tým se o děti postará několika venkovními i vnitřními aktivitami v dětských klubech. 

K dispozici jsou 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště 5×5, basketbalové, volejbalové hřiště a každodenní animační program s kurzy jógy, pilates, karaoke a tanečních kurzů, které vás udrží ve formě.

Dítě do 12let ZDARMA.

Průměrná cena v měsíce

KvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjen
2 390 Kč3 090 Kč4 290 Kč4 290 Kč3 390 Kč2 290 Kč